סגנון החיים הים תיכוני קשור בעבותות למגורים מול הים ומאחר שים ונוף ים הם משאב מוגבל, אפשר להבין למה מרבית הפרויקטים שמוקמים בקו הראשון למים מוגדרים כמגורי יוקרה על הים.

למרבה הצער רק מעטים יכולים להרשות לעצמם מגורי יוקרה על הים במציאות הכלכלית הנדל”נית בישראל. למרבה המזל אם השילוב בין ‘ים’ ל’יוקרה’ באמת חשוב לכם, עומדת בפניכם היום אופציה נגישה ומרעננת: מגורי יוקרה בדרום.

מגורי יוקרה באילת ואשקלון

כשמדברים על מגורי יוקרה על הים באזור הדרום בדרך כלל מתכוונים לאשקלון ולאילת. שתי ערי הקיט מציעות תפאורה יוצאת מהכלל למגורי יוקרה בדרום. הראשונה מתכתבת עם המסורת הים תיכונית העתיקה, השנייה מציעה גישה לחוף ים ייחודי שלא תמצאו בשום מקום אחר בישראל.

ביחס למגדלי היוקרה במרכז אשקלון ואילת מציעות מוצר באותו סטנדרט ועם אותה זיקה לים, אבל במחיר נגיש בהרבה. אבל רגע, לפני שאתם מתעכבים על מודעה שמפרסמת מכירת דירה באזור הדרום, חשוב לדעת שלא כל הפרויקטים באילת ואשקלון עונים להגדרה של מגורי יוקרה בדרום. לא כל הנוצץ הוא זהב ולא כל מכירת דירה באזור הדרום היא מכירה של דירת יוקרה. ממש לא. בפועל הפרמטר המרכזי שמפריד בין ‘דירת יוקרה’ ל’דירה רגילה’ הם הפרטים הקטנים שמרכיבים את המפרט: איכות הברזים, הריצוף, דלתות הפנים, המטבח, אביזרי הסניטציה, כמו גם התכנון של השטחים הציבוריים והלובי.

שימו לב לפרויקטים של HIGH GROUP

למעשה, הדרום סובל ממחסור ביזמים שבונים מגורי יוקרה. לכן שווה לשים לב לפרויקטים של HIGH GROUP באילת ובאשקלון. החברה מצטיינת בחזון האדריכלי ובהקפדה על כל הפרטים הקטנים שהופכים את הדירה מ’סתם דירה’ ל’פרויקט יוקרה’. למשל, אם אתם מחפשים מגורי יוקרה באילת אנחנו ממליצים על פרויקט ‘HIGH מול הים’ שבונה החברה בשכונת שחמון בעיר. אם דווקא הים התיכון ואשקלון התוססת עושה לכם את זה אנחנו ממליצים שתבקרו במשרד המכירות של פרויקט ‘HIGH בכוכב הצפון’ שממוקם מול אחת מרצועות החוף היפות בישראל.

עוד מידע על מגורי יוקרה על הים: https://www.high-group.co.il/