מכירת נדל”ן בפרויקט מגורים חדש היא תמיד אקט לא שוויוני. עבור הקונה זו העסקה של חייו שדורשת ממנו תעצומות כלכליות ונפשיות, ועתידה להשפיע בצורות מגוונות עליו ועל משפחתו למשך שנים; עבור החברה היזמית מדובר בעוד עסקה.

המצב הזה הופך את רוכשי הדירות למעין ‘בני ערובה’. לכן חוויית השירות, האמינות והמוניטין של היזם ראוי שיהיו מרכיב מהותי בהחלטה של לקוח אם להתקדם ולהתחייב בעסקה של מכירת נדל”ן.

נדל”ן בדרום הפרוע

בהיבט הזה המצב בדרום אפילו יותר מסובך. מסורתית ענף הבנייה בדרום התמקד בפרויקטים יותר חסכוניים ופשוטים ומעולם לא הצטיין בחוויית השירות שהוא מעניק. אבל לאחרונה, עקב דרישה להקפדה גדולה יותר על איכות בפרויקטים בדרום רואים ניצנים של שינוי.

החברה שמייצגת יותר מכול את המגמה החדשה, לא רק באופן ביצוע מכירת נדל”ן בדרום אלא גם באיכות התכנון האדריכלי, מפרט הדירה והבניין וההשקעה בשטחים הציבורים, היא ‘HIGH GROUP’ – זרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’. HIGH GROUP חרטה על דגלה להביא את בשורת מגורי היוקרה לפרויקטים בדרום וכחלק מהחבילה היא גם חוללה מהפכה אזורית בחוויית השירות. נכון לעכשיו נראה שהחברה בדרך הנכונה כי הפרויקטים שלה הפכו למבוקשים ביותר מבין הנכסים בדרום.

שמים את הפוקוס על מכירת נדל”ן באילת ואשקלון

בשלב הראשון סימנה ‘HIGH GROUP’ את אילת ואשקלון כיעדי הפעילות העיקריים שלה. ביחס לאזורים אחרים בדרום ערים אלו, הנהנות מחופי ים מטופחים, מעוררות עניין בקרב משפרי דיור מכל רחבי ישראל ולכן הן מקום טוב להתחיל להניע בו תפיסות חדשות ביחס לנדל”ן בדרום ונכסים בדרום. ואכן, הפרויקטים האלה העמידו רף חדש של יוקרה באזור. קחו, למשל, את פרויקט ‘HIGH בכוכב הצפון’ באשקלון. אנחנו מדברים על מגדלי יוקרה מעוצבים מהסוג שתמצאו בשכונות היוקרה החדשות של תל אביב והרצליה. ההקפדה על גימור אדריכלי ועל מפרט עשיר של מותגים הפכה את הפרויקט לאחד המבוקשים באשקלון.

גם באילת התמונה דומה ופרויקטים כמו  פרויקט HIGH’  על הים’ מעוררים היום עניין רב בקרב משקיעים בדירות למיועדות לטרנד החם של השכרות לטווח קצר בענף התיירות.

עוד על מכירת נדל”ן: https://www.high-group.co.il/