קניית דירה חדשה היא תמיד רכבת הרים רגשית וכלכלית, מהבחינה הזו קניית דירה בדרום אינה שונה באופן מהותי מקניית דירה חדשה בכל מקום אחר בישראל; אבל יש לנושא קניית דירה חדשה בדרום גם אספקט שהופך את המשימה הזו לבעייתית אפילו יותר.

יזמים טובים הפנו עורף לדרום

בסופו של יום נדל”ן זה היצע וביקוש, וההיצע של פרויקטים איכותיים בדרום הוא דל ביחס לשפע העצום של פרויקטים במרכז הארץ. המחירים הנמוכים בהם נמכרים פרויקטים בדרום לא מספיק אטרקטיביים עבור יזמים רבים. במקרה של פרויקטים מסוימים שנבנים בדרום, הקבלנים מפצים על הרווח היזמי הקטן באמצעות בנייה חסכונית ופחות איכותית מהסטנדרט המקובל במרכז הארץ. התוצאה עבור הצרכנים שלא מוכנים להתפשר היא עגומה: קניית דירה חדשה באשקלון או קניית דירה חדשה באילת היא משימה קשה ומתסכלת.

אז מה, בעצם, אמור לעשות מי שמעוניין בקניית דירה חדשה בדרום ואינו מעוניין להתפשר על איכות הדירה ואיכות הפרויקט. ובכן, יש לנו גם בשורות טובות עבורכם.

יזם הנדל”ן הדרומי שפועל אחרת

קיימות כמה חברות נדל”ן איכותיות שפועלות גם בדרום ומציעות דירות מגורים בסטנדרט גבוה. החוכמה היא להצליח לאתר אותן. אנחנו מצדנו נסייע ונמקד זרקור על אחת הבולטות שבהן, חברת ‘HIGH GROUP’, זרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’, שמעשירה את המגוון ומספקת אלטרנטיבה מרעננת לכל מי ששוקל קניית דירה חדשה בדרום.

HIGH GROUPחרטה על דגלה להביא את בשורת היוקרה והאיכות לדרום הארץ והפרויקטים שהיא יוזמת ובונה מציבים רף חדש בכל סביבה בה היא פועלת. חושבים על קניית דירה חדשה באשקלון? כדאי שתכירו את הפרויקטים המרתקים ש-HIGH GROUP מבשלת בעיר הקיט הדרומית. שלא תגידו שלא ידעתם. למשל, פרויקט ‘HIGH CENTER’ שמציג שימוש חכם וסינרגטי של ‘עירוב השימושים’, במגדל מגורי יוקרה שמתהדר בקומת כניסה עם חזית מסחרית אלגנטית. פרויקט נוסף שבונה החברה באשקלון וכדאי מאוד לשים לב אליו הוא ‘HIGH בכוכב הצפון’. פרויקט יוקרה מול חוף מרהיב שמציג מפרט שרק מעטים מסוגו נראו בעיר.

עוד על קניית דירה חדשה בדרום ופרטים נוספים 072-33-80-908