בלי ששמנו לב מתרחשת באשקלון מהפכה אמיתית. יותר ויותר זוגות צעירים מגלים את עיר הקיט הדרומית ומתאהבים בה. חוף הים הבתולי והמרהיב של העיר שמשתרע לאורך קילומטרים ארוכים, הקמת מרכזי התעסוקה, והתרבות והספורט, הפכו את אשקלון לעיר מחוז במובן הטוב של המילה – עיר שיודעת לספק לתושביה את כל מה שצריך ועדיין לשמור על אווירה קלילה ונינוחה. אז מה הפלא שרכישת דירה באשקלון הפכה טרנדית?

העיר שחוברה לה יחדיו למרכז

גורם נוסף שסייע להזניק את אשקלון אל צמרת הטבלאות הסוקרות ‘רכישה בדרום’ היא קו הרכבת המהיר שמחבר אותה למרכז ומאפשר גם לקרייריסטים שעובדים בגוש דן ליהנות מאיכות החיים ובוננזת הנדל”ן שאשקלון מציעה לזוגות צעירים ומשפרי דיור ממרכז הארץ.

בכסף בו רוכשים דירת 3 חדרים מתפוררת ברמת גן, רכישה באשקלון מאפשרת לכם למצוא דירת פנטהאוז מפוארת הצופה אל הים. כשאלה נתוני הפתיחה קשה להתייחס בביטול לרעיון רכישת דירה באשקלון. הפיתוי לשבור את מעגל המגורים הסטנדרטי, להתרחק מהמרכז, ולפצות על זה (בגדול) עם יוקרה אמיתית אינו טריוויאלי. הפרדוקס הוא שעד לאחרונה לא היו הרבה פרויקטים באשקלון שהציעו לאותו פלח של משפרי דיור מהמרכז את היוקרה הזו.

החברה ששינתה את התמונה

תכירו את חברת ‘HIGH GROUP’, המשמשת זרוע הנדל”ן של ‘קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות’. החברה הרחיבה מאוד את האפשרויות לרכישת דירה באילת ואשקלון. הפרויקטים של   HIGH GROUPבאשקלון הם אלו שלדעת רבים שינו את התמונה והפכו את אשקלון לאלטרנטיבה קורצת עבור משפרי דיור במרכז. מה הערך המוסף ש-HIGH GROUP מביאה למי ששוקל רכישת דירה באשקלון? במילה אחת: איכות.

הפרויקטים שהחברה בונה מצטיינים בתכנון האדריכלי, במפרט הנדיב והמוקפד ובפיתוח הסביבתי. קחו, למשל, את פרויקט ‘HIGH CENTER’ עם קומת מסחר אקסקלוסיבית במגדל יוקרה שלא חושש מהקונספט האורבני של ‘עירוב שימושים’; או את פרויקט ‘HIGH בכוכב הצפון’, הצופה על אחת מרצועות החוף היפות בישראל ומציע דירות יוקרה מיוחדות כמו פנטהאוזים מפוארים או דירות גן רחבות ידיים. רכישה באשקלון. תחשבו על זה.

עוד על רכישת דירה באשקלון: התקשרו 072-33-80-908