ברוכים הבאים אל - HIGH GROUP

HIGH GROUP הוקמה בשנת 2011 ומשמשת כזרוע הנדל"ן של קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות. החברה מתמחה בהקמת נדל"ן למגורים ולמסחר וכן בביצוע פרויקטים במסגרת תכנית מחיר למשתכן. HIGH GROUP בעלת ניסיון בבניית פרויקטים למגורים ולמסחר ברחבי הארץ, המכתיבה סטנדרט בנייה יוקרתי שמייצר הצלחה בכל פרויקט ופרויקט. רכישת נכס היא הצעד המשמעותי ביותר בחייו של האדם ולכן בחברתנו חושבים על פרט ופרט בכדי להעניק את חווית המגורים הייחודית והמספקת ביותר.

חוויית מגורים יוצאת דופן

זה מתחיל בפגישה הראשונה, בה נציגי החברה מבינים את צרכיו של הלקוח, קשובים למטרותיו ומבינים איך אפשר לתת מענה מקצועי. חשובה לנו השקיפות וההגינות מול הלקוח, לכן בכל שלב ושלב הלקוח יכול להתעדכן היכן עומד הפרויקט, לקבל הערכה לגבי סיום הבנייה והכי חשוב, מועד האכלוס המיוחל. כשאנו אומרים סטנדרט בנייה יוקרתי, אנו באמת מתכוונים לכך.

בראש ובראשונה - אנו שמים דגש על מיקום הפרויקט, החייב להיות מול ים או בסביבה מוקפת נוף מרהיב, טבע ומרחבים. יחד עם זאת, אנו מקפידים למקם את הפרויקטים שלנו בשכונות מגורים איכותיות תוך שמירה על קירבה מקסימלית לגני ילדים, בתי ספר, מוסדות תרבות ומרכזי קניות.

לאחר שהיעד המושלם נבחר, אנו מאפיינים ומתכננים את תוכן הפרויקט בסגנון ייחודי משלנו, הנקרא: Look & Feel. כלומר, זה לא רק ייראה מושלם אלא גם ירגיש כך בשלב המגורים בו.

חווית המגורים מתחילה כבר בכניסה אל הפרויקט. לובי מפואר, מועדון דיירים ועוד יתרונות חשובים שמבדלים את הפרויקטים שלנו מהשאר. קו העבודה שלנו מתבטא במפרט טכני עשיר ושונה המעניק לדיירים רמת חיים גבוהה ומספקת.

ההרגשה הנפלאה ביותר היא לדעת שרכשת נכס מחברה בעלת איתנות פיננסית חזקה, הנהנית מליווי בנקאי צמוד, ערבויות וביטחון מלא בכל פרויקט, מה שמבטיח לך, ביטחון מלא וראש שקט מרגע החתימה על ההסכם ועד לקבלת המפתח בסיום הפרויקט. לכל אלה מתווספים חשיבה יצירתית, תכנון אדריכלי מבריק ועיצוב ייחודי פרי ידם של טובי אנשי המקצוע ונותני השירות בענף - וקיבלת את הבית שתמיד חלמת עליו.


אנו מזמינים אותך להתרשם מהפרויקטים שלנו כאן באתר או פשוט להגיע לפגישת ייעוץ חינם.

דרך השלום 7א' תל- אביב
טלפון: 072-33-80-908.
פקס: 03-9494-300.
אימייל: office@high-group.co.il.