פרופיל הפרויקט

למי מתאים:
משפחות, זוגות ואנשים שתמיד חלמו על חופשה בדירת נופש חלומית ומפנקת משלהם.
שטח פנים:
55 מ״ר עד 122 מ״ר + 18 מ״ר מרפסת.
צפי סיום:
צפי סיום - קיץ 2018.
מיקום:
רח׳ ששת הימים 6, שכונת שחמון, אילת.
אדריכל:
שרייבמן אדריכלים.

תיאור הפרויקט

פרויקט ״High מול הים״ באילת, שני בנייני פאר בני חמש קומות, המעניקים לדיירים סטנדרט ואיכות גבוהים במיוחד. יצירת נדל"ן של מרחב, טבע ויוקרה מרהיבים. חשיבה יצירתית, תכנון מבריק ע״י טובי אנשי המקצוע ונותני השירות בארץ שיצרו עבורכם חווית מגורים ייחודית בתפיסה משפחתית חדשנית. בנייה חסרת פשרות, שירות אישי, מקצועי וגב כלכלי איתן.

פרויקט ״HIGH מול הים״ הוא שילוב של כלל חלומות היוקרה, הנוחות ואיכות החיים מול נוף שמורת הטבע והים הפתוח, גבוה מעל מרכז הקניות החדיש הנבנה בקומת הרחוב.

✔ תכנון אדריכלי מבריק
✔ לובי יוקרתי ומרווח
✔ מפרט טכני עשיר
✔ תכנון ייעודי לכל דירה ודירה
✔ נוף נצחי אל הים

חשוב לדעת

ליווי בנקאי
כשעושים צעד כלכלי משמעותי בחיים כגון רכישת נכס חשוב לוודא שהחברה ממנה רוכשים בית, נהנית מליווי בנקאי של הפרויקט שמשמעותו פיקוח מלא והדוק של הבנק על תהליך בניית הפרויקט, מעקב אחר עבודתו של הקבלן והבטחה שהכל יילך כשורה. ליווי בנקאי ניתן לחברה בתנאי שהיא מציגה דו״חות מסודרים, מאוזנים כלכלית וחזקים פיננסית. חברת High Group, עונה לכל הקריטריונים הנ״ל ונהנית בכל פרויקט ופרויקט מליווי בנקאי מלא המאפשר לה לעבוד בבטחה ונותן שקט לרוכשי הדירות בפרויקטים שלה.
שקיפות מלאה
בניית פרויקט מגורים חדש הינו תהליך מורכב הדורש תכנון קפדני ומקצועי וממשיך בביצוע העבודה בניהול תקין, רציף ללא תקלות. חברת High Group חרטה על דגלה את ערך השקיפות כלפי לקוחותיה ולכן בכל שלב ושלב, יכולים הרוכשים לקבל מידע שקוף אודות שלב הבנייה, צפי סיום ועדכונים שופטים מנציגי החברה ובאתר החברה.
קו העבודה שלנו
בכל פרויקט ופרויקט, נערך אפיון מסודר ותכנון קפדני של כל נותני השירות והמחלקות האמונות לתכנונו, בנייתו והצלחתו של הפרויקט. חברתינו משקיעה משאבים רבים במיטב האדריכלים והמעצבים ובעלי המקצוע המובילים בענף תוך שימת דגש לפרטים הקטנים ביותר שמבדלים את הפרויקטים שלנו מפרויקטים אחרים וכמובן מפיק עבור הלקוח את המוצר הטוב ביותר שיכל לבקש.

לקוחות ממליצים

״במשך מספר חודשים עקבנו אחרי הפרסום של קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות לגבי דירות יוקרה באילת,
ואנו יכולים להגיד בלב שלם, לאחר מספר בדיקות – עשינו את עסקת חיינו ואנו ממש שמחים על כך״.
עדן ודביר כץ.
״אנו אילתים כל חיינו ובפעם הראשונה החלטנו לעבור דירה באותה העיר שאנו גרים לאיזור חדש, בפרויקט החדש
של קבוצת חי נחמיאס מגורים והשקעות״.
אדווה ומייק בניסטי.
״כל חיינו חסכנו ותיכננו את דירת הנופש שאליה אנו תמיד חולמים לנסוע בחופשת הקיץ, פרויקט High מול הים באילת עונה בדיוק על כל מה שרצינו, סוף סוף החלום הולך ומתגשם״

גלית וניסים רפאלי.

""
1
Previous
Next