פרופיל הפרויקט

למי מתאים:
משפחות, זוגות ואנשים שאוהבים דירות יוקרה ונופש.
שטח פנים:
93 מ״ר עד 110 מ״ר + 14 מ״ר מרפסת.
צפי סיום:
קיץ 2019 .
מיקום:
שד׳ דוד בן גוריון 7, מול הים, אשקלון.
אדריכל:
שרייבמן אדריכלים.

תיאור הפרויקט

✔ תכנון אדריכלי מבריק
✔ לובי כפול, מרווח ומפואר בעל 3 מעליות
✔ מפרט טכני עשיר
✔ מתחם ספא חיצוני
✔ נוף נצחי אל הים

חשוב לדעת

ליווי בנקאי
כשעושים צעד כלכלי משמעותי בחיים כגון רכישת נכס חשוב לוודא שהחברה ממנה רוכשים בית, נהנית מליווי בנקאי של הפרויקט שמשמעותו פיקוח מלא והדוק של הבנק על תהליך בניית הפרויקט, מעקב אחר עבודתו של הקבלן והבטחה שהכל יילך כשורה. ליווי בנקאי ניתן לחברה בתנאי שהיא מציגה דו״חות מסודרים, מאוזנים כלכלית וחזקים פיננסית. חברת High Group, עונה לכל הקריטריונים הנ״ל ונהנית בכל פרויקט ופרויקט מליווי בנקאי מלא המאפשר לה לעבוד בבטחה ונותן שקט לרוכשי הדירות בפרויקטים שלה.
שקיפות מלאה
בניית פרויקט מגורים חדש הינו תהליך מורכב הדורש תכנון קפדני ומקצועי וממשיך בביצוע העבודה בניהול תקין, רציף ללא תקלות. חברת High Group חרטה על דגלה את ערך השקיפות כלפי לקוחותיה ולכן בכל שלב ושלב, יכולים הרוכשים לקבל מידע שקוף אודות שלב הבנייה, צפי סיום ועדכונים שופטים מנציגי החברה ובאתר החברה.
קו העבודה שלנו
בכל פרויקט ופרויקט, נערך אפיון מסודר ותכנון קפדני של כל נותני השירות והמחלקות האמונות לתכנונו, בנייתו והצלחתו של הפרויקט. חברתינו משקיעה משאבים רבים במיטב האדריכלים והמעצבים ובעלי המקצוע המובילים בענף תוך שימת דגש לפרטים הקטנים ביותר שמבדלים את הפרויקטים שלנו מפרויקטים אחרים וכמובן מפיק עבור הלקוח את המוצר הטוב ביותר שיכל לבקש.

לקוחות ממליצים

״לפי התכנון האדריכלי והנוף שנשקף מהדירה הדירה שלנו – הגענו אל היעד!״
מיכל גרינברג.
״לא היה לנו ספק שאת הבית הבא שלנו נקנה בסטנדרט גבוה יותר ממה שהיינו רגילים וכמובן הכי חשובלקנות את הבית מחברה קבלנית בעלת חוסן פיננסי איתן שאפשר לסמוך על הפרויקטים שלה״.
ציון ורותי אמסלם.
״כמו כל זוג שקונה לראשונה את הבית הראשון, היו לנו הרבה חששות אך מהרגע שנכנסו אל משרד המכירות,נציגי החברה קיבלו אותנו בחום, הסבירו לנו כל שלב ושלב, ולאורך כל תהליך הקנייה הפגינו סבלנות, יושר ושקיפות לגבי תהליך בניית הפרויקט ועד למועד המיוחל לקבלת המפתח״

רונית ואייל זיקרי.

""
1
Previous
Next

072-39-21-859

שד׳ דוד בן-גוריון 7, אשקלון.